search
Zaloguj
Witaj w serwisie Bajero.pl, w którym możesz zadawać pytania innym użytkownikom i ekspertom, dzielić się wiedzą z innymi i zdobywać wiedzę na liczne tematy. Serwis korzysta z plików cookies, aby dowiedzieć się więcej sprawdź politykę prywatności i regulamin. Jeśli widzisz nadużycie zaraportuj nam koniecznie wpis.
0 głosów
w Inne szkolne

3 odpowiedzi

0 głosów
Raczej powinna być szczupła ale kto może otyłemu zabronić, jak czujesz się na siłach i chcesz robić balety to baletuj ;)
0 głosów
Definicja baleriny to osoba, która tańczy balet. Budowa fizyczna baletnicy nie jest wyraźnie wymieniona w tej definicji. Istnieje jednak wiele stereotypowych obrazów baletnic jako osób szczupłych i zgrabnych, o długich, szczupłych kończynach. Te wizerunki wydają się być zakorzenione w koncepcji, że szczupłość jest piękna, pożądana i pożądana, a także w idei, że waga ogranicza elastyczność i
0 głosów
Nie, tancerka baletowa nie musi być szczupła. Wiele tancerek baletowych jest we wszystkich kształtach i rozmiarach, a piękno można znaleźć w różnorodności. Tancerz z każdym typem ciała może poprawić swoją technikę i artyzm z praktyką i poświęceniem.
2.2k