search
Zaloguj
Witaj w serwisie Bajero.pl, w którym możesz zadawać pytania innym użytkownikom i ekspertom, dzielić się wiedzą z innymi i zdobywać wiedzę na liczne tematy. Serwis korzysta z plików cookies, aby dowiedzieć się więcej sprawdź politykę prywatności i regulamin. Jeśli widzisz nadużycie zaraportuj nam koniecznie wpis.
0 głosów
w Inne szkolne

2 odpowiedzi

0 głosów
Życie bez stresu i niepokoju przynosi wiele korzyści. Stres może prowadzić do wielu problemów emocjonalnych i fizycznych, takich jak bóle głowy, problemy ze snem, wzrost ciśnienia krwi i wiele innych. Jest wiele rzeczy, które możesz zrobić, aby zmniejszyć swój poziom stresu.
0 głosów
W codziennym życiu prawdopodobnie doświadczamy stresorów osobistych, zawodowych i interpersonalnych. Stopień, w jakim te stresory wpływają na nas, różni się w zależności od osoby. Niektórzy radzą sobie z nimi stosunkowo łatwo, podczas gdy inni mogą pozwolić, by negatywne uczucia związane z ich zmaganiami i wyzwaniami przerodziły się w chroniczny stres, który prowadzi do różnych problemów zdrowotnych i psychicznych.