search
Zaloguj
Witaj w serwisie Bajero.pl, w którym możesz zadawać pytania innym użytkownikom i ekspertom, dzielić się wiedzą z innymi i zdobywać wiedzę na liczne tematy. Serwis korzysta z plików cookies, aby dowiedzieć się więcej sprawdź politykę prywatności i regulamin. Jeśli widzisz nadużycie zaraportuj nam koniecznie wpis.
0 głosów
w Inne szkolne

1 odpowiedź

0 głosów

Są ludzie, którzy uważają, że do filozofii należy używać notatnika w linie. Dzieje się tak, ponieważ chcą, aby myśli były uporządkowane i łatwe do odczytania. Są jednak tacy, którzy uważają, że do tego celu można wykorzystać dowolny stary notatnik.

Notatniki są dostępne w różnych kolorach, rozmiarach i kształtach. Wszystkie mają swoje zalety i wady, dlatego ważne jest, aby je rozważyć przed podjęciem decyzji o zakupie notebooka. Na przykład niektórzy ludzie wolą kupować zeszyty ze stronami w linie, ponieważ chcą, aby ich myśli były uporządkowane i łatwe do odczytania, podczas gdy inni nie mają żadnych skrupułów w korzystaniu z zeszytów bez linii, o ile ma wystarczającą liczbę stron.

1.9k