search
Zaloguj
Witaj w serwisie Bajero.pl, w którym możesz zadawać pytania innym użytkownikom i ekspertom, dzielić się wiedzą z innymi i zdobywać wiedzę na liczne tematy. Serwis korzysta z plików cookies, aby dowiedzieć się więcej sprawdź politykę prywatności i regulamin. Jeśli widzisz nadużycie zaraportuj nam koniecznie wpis.
0 głosów
w Inne szkolne

1 odpowiedź

0 głosów

Kryteria wyboru najlepszego zeszytu powinny opierać się przede wszystkim na rodzaju treści, które będziesz pisać. Ważnym czynnikiem jest również rodzaj papieru i styl oprawy.

Do robienia notatek i szkicowania wykresów najlepiej nadaje się notatnik z oprawą spiralną. Do rysowania szybkich szkiców i tworzenia diagramów idealny byłby notes w twardej oprawie z pustymi stronami. Jeśli chcesz ćwiczyć pismo odręczne lub doskonalić umiejętności kaligrafii, zalecany jest czysty notes w twardej oprawie.

Jeśli chcesz z łatwością korzystać z długopisów, markerów lub zakreślaczy, wybierz notes w twardej oprawie z papierem w linie lub kratkę. Notesy w miękkiej oprawie są idealne, jeśli chcesz ponownie wykorzystać strony po ich całkowitym wypełnieniu.

2.1k