search
Zaloguj
Witaj w serwisie Bajero.pl, w którym możesz zadawać pytania innym użytkownikom i ekspertom, dzielić się wiedzą z innymi i zdobywać wiedzę na liczne tematy. Serwis korzysta z plików cookies, aby dowiedzieć się więcej sprawdź politykę prywatności i regulamin. Jeśli widzisz nadużycie zaraportuj nam koniecznie wpis.
0 głosów
w Inne szkolne

3 odpowiedzi

0 głosów

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, zanim zaczniesz myśleć o wydaniu książki, jest ustalenie, czy jest to dla ciebie dobry pomysł.

Istnieje wiele różnych typów ludzi, którzy publikują książki, od autorów publikowanych od lat po tych, którzy nigdy wcześniej nie byli publikowani.

Niektóre osoby zwracają się do self-publishingu, ponieważ nie zamierzają używać swojej książki jako życiorysu w przyszłych pracach. Proces decyzyjny może być trudny, ale jest kilka rzeczy, które powinieneś wiedzieć, zanim zdecydujesz się na skok i opublikowanie swojej pierwszej książki.

0 głosów

Jeśli jesteś autorem beletrystyki, musisz znać fabułę, postacie i scenerię. Jeśli jesteś autorem literatury faktu, musisz znać swój temat.

0 głosów

Publikowanie książki to nie tylko pisanie słów na stronie – potrzeba odwagi, wyczucia czasu, kreatywności i wytrwałości, aby ją opublikować. Co więcej, ważne jest, aby wiedzieć, kim jesteś jako autor, aby mieć jakiekolwiek szanse na odniesienie sukcesu w tej branży.