search
Zaloguj
Witaj w serwisie Bajero.pl, w którym możesz zadawać pytania innym użytkownikom i ekspertom, dzielić się wiedzą z innymi i zdobywać wiedzę na liczne tematy. Serwis korzysta z plików cookies, aby dowiedzieć się więcej sprawdź politykę prywatności i regulamin. Jeśli widzisz nadużycie zaraportuj nam koniecznie wpis.
0 głosów
Szukam lustra
w Zdrowie i uroda 2.1k

1 odpowiedź

0 głosów

Głównym celem lustra w sypialni jest możliwość zobaczenia siebie, gdy przygotowujesz się na cały dzień. Rozmiar lustra i jego umiejscowienie są ważne, aby mieć pewność, że widzisz jak najwięcej. Należy również zwrócić uwagę na światło, które jest przez nią emitowane i czy posiada funkcję powiększania.

Jedną rzeczą, którą możesz zrobić, to zdecydować, ile masz miejsca w sypialni przed zakupem lustra. Jeśli masz dużo miejsca, poszukaj dużego lustra z odblaskami, które ułatwią nakładanie makijażu lub golenie przed. Zaleca się również zainwestowanie w lustro stojące na podłodze, ponieważ zapewniają one większą wszechstronność niż inne rodzaje luster pod względem umiejscowienia i oświetlenia.

Tradycyjne lustra są zwykle ustawiane na wysokości oczu