search
Zaloguj
Witaj w serwisie Bajero.pl, w którym możesz zadawać pytania innym użytkownikom i ekspertom, dzielić się wiedzą z innymi i zdobywać wiedzę na liczne tematy. Serwis korzysta z plików cookies, aby dowiedzieć się więcej sprawdź politykę prywatności i regulamin. Jeśli widzisz nadużycie zaraportuj nam koniecznie wpis.
0 głosów
w Inne szkolne

3 odpowiedzi

0 głosów
Ciąża to piękna rzecz, ale niesie ze sobą również pewne ryzyko. Kluczem do cieszenia się tym szczególnym czasem w życiu jest ostrożność i ostrożność.
0 głosów
Jeśli jesteś w ciąży i chcesz cieszyć się słońcem i piaskiem, oto kilka wskazówek, jak zachować bezpieczeństwo. : Nosić odzież ochronną. Jeśli nie masz niczego odpowiedniego, pożycz koszulę lub kapelusz przeciwsłoneczny od ratownika w hotelu. Jeśli to możliwe, pozostań w cieniu. Jeśli nie możesz wejść do cienia, noś okulary przeciwsłoneczne i krem przeciwsłoneczny, który chroni przed promieniami UVB/UVA i silnym wiatrem.
0 głosów
Biorąc pod uwagę wszystkie emocje związane z wakacjami w ciąży, ważne jest, aby dbać o siebie. Pamiętaj, że nadal jesteś w ciąży i chroń swoje dziecko pijąc wodę i nie spożywając alkoholu ani ryb.