search
Zaloguj
Witaj w serwisie Bajero.pl, w którym możesz zadawać pytania innym użytkownikom i ekspertom, dzielić się wiedzą z innymi i zdobywać wiedzę na liczne tematy. Serwis korzysta z plików cookies, aby dowiedzieć się więcej sprawdź politykę prywatności i regulamin. Jeśli widzisz nadużycie zaraportuj nam koniecznie wpis.
0 głosów
w Inne szkolne 2.1k

2 odpowiedzi

0 głosów
Kiedy czujesz się chory, niektóre pokarmy są lepsze do jedzenia niż inne. Unikanie niektórych pokarmów może pogorszyć samopoczucie i prowadzić do dalszych komplikacji. Pokarmy, o których mówi się, że pomagają ludziom czuć się lepiej, gdy mają wirusa żołądka lub inne problemy żołądkowe, mogą obejmować: Kapusta Goździki Niewiele ziół lub herbaty z niej zrobionej Ząbki czosnku i ząbki oleju lub surowego czosnku bezpośrednio w ustach i na żołądku, aby złagodzić nudności.
0 głosów
Kiedy jesteś chory, zazwyczaj musisz podejmować wiele decyzji dotyczących tego, co jeść. Jednakże, gdy źle się czujesz i potrzebujesz łatwego posiłku, istnieje kilka zdrowych opcji, które powstrzymują Twój żołądek przed buntowaniem się. Kanapka z masłem orzechowym i galaretką To prosty, łatwy i pożywny posiłek. Najlepiej unikać chleba, gdy jesteś chory, ale kanapki z masłem orzechowym i galaretką to doskonały wybór. Zapewni Twojemu żołądkowi przyjemną przerwę od przetworzonej żywności, która zwykle powoduje problemy.