search
Zaloguj
Witaj w serwisie Bajero.pl, w którym możesz zadawać pytania innym użytkownikom i ekspertom, dzielić się wiedzą z innymi i zdobywać wiedzę na liczne tematy. Serwis korzysta z plików cookies, aby dowiedzieć się więcej sprawdź politykę prywatności i regulamin. Jeśli widzisz nadużycie zaraportuj nam koniecznie wpis.
0 głosów
w Inne szkolne 2.2k

2 odpowiedzi

0 głosów
Czy kiedykolwiek miałeś w domu szczura? Nie jest to przyjemne doświadczenie. Szczury przyciąga pokarm, woda i schronienie. Jeśli uda ci się trzymać te rzeczy z dala od szczura, opuści on teren. . Szczury są zwierzętami nocnymi i wychodzą w ciemności, kiedy są bardziej aktywne. Jeśli zobaczysz szczura na swojej posesji w świetle dziennym, zwykle oznacza to, że w pobliżu jest jedzenie lub woda. Ludzie postrzegali szczury jako szkodniki, ale ważne jest, aby je kontrolować również dla ich dobra. Na przykład w swoim ogrodzie: jeśli zostawisz nasiona i warzywa, szczury zjedzą jedzenie. Jeśli usuniesz populację szczurów, łapiąc je w pułapkę, szczur nie będzie miał nikogo, na kim mógłby polować. Szczury są powszechnym szkodnikiem, którego ludzie zwykle znajdują w swoich domach i ogrodach. Można je znaleźć w każdym miejscu, w którym żywność jest jadalna lub jest dostępne schronienie, na przykład w kuchniach i garażach.
0 głosów
Szczury to inteligentne stworzenia, potrafią przeżuć każdy materiał i nie poddadzą się nawet w obliczu śmierci. Najlepszym sposobem na powstrzymanie szczurów jest użycie fizycznej bariery. Możesz uszczelnić teren za pomocą wytrzymałej płyty z tworzywa sztucznego lub zbudować grube ściany z kamienia, betonu lub cegły.