search
Zaloguj
Witaj w serwisie Bajero.pl, w którym możesz zadawać pytania innym użytkownikom i ekspertom, dzielić się wiedzą z innymi i zdobywać wiedzę na liczne tematy. Serwis korzysta z plików cookies, aby dowiedzieć się więcej sprawdź politykę prywatności i regulamin. Jeśli widzisz nadużycie zaraportuj nam koniecznie wpis.
0 głosów
w Inne szkolne

2 odpowiedzi

0 głosów
Chociaż nauka nie może jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie, wiemy, że odpowiedź jest inna dla każdej osoby. Niektórzy twierdzą, że poznanie nowych ludzi może pomóc w znalezieniu przyjaciela. Inni mówią, że twoja osobowość może być czynnikiem. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak sprawić, by przyjaciel się w tobie zakochał! Zakochaj się w tobie Aby przyjaciel się w tobie zakochał, postaraj się być sobą i dodaj trochę swojej indywidualnej osobowości do swoich rozmów. Bądź sobą! To wcale nie powinno być wysiłkiem. Po prostu bądź sobą i zabłyśnij! Chodzi o to, że chociaż nauka nie może jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie, wiemy, że odpowiedź brzmi: to zależy od Ciebie. Przyjaciele zakochują się w ludziach, którzy są bardziej uczciwi i nie próbują namawiać nikogo, by ich polubił. Dowiedz się, jak być bardziej szczerym, budując zaufanie ze swoim przyjacielem, zanim porozmawiasz o tym, jak bardzo go lubisz lub jak niesamowite są jego umiejętności.
0 głosów
Możliwe, że zakocha się w tobie przyjaciel. Istnieje taka opcja ! Oto kilka różnych sposobów na zrobienie tego. . 1. Zakochasz się w osobie spoza miasta! 2. Zakochasz się w osobie spoza kraju! 3. Spotkasz kogoś na wakacjach i zakochasz się w nim! 4. Ktoś z twojego poprzedniego życia wróci do ciebie i ponownie się w tobie zakocha! 5. Zakochasz się w kimś, kto ma zupełnie inną osobowość niż ty! 6. Ktoś z twojego przeszłego życia wróci do ciebie i ponownie się w tobie zakocha! 7. Twój przyjaciel może zakochać się w kimś innym, więc możesz być razem! Gdy ktoś się zakochuje lub próbuje znaleźć ich bratnia dusza, istnieje wiele różnych scenariuszy. Jest szczęśliwe zakończenie, w którym jedna osoba zakochuje się i znajduje swoją bratnią duszę, a następnie żyje z nią długo i szczęśliwie. Ale czasami sprawy mogą się skomplikować lub smutne. Czasami osoba może być zbyt zajęta dla kogoś innego w swoim życiu i ta osoba popadnie w głęboki smutek. A może coś się zepsuje je w górę, powodując, że oboje pogrążą się w głębokim smutku. Istnieje wiele różnych scenariuszy, ale ogólna idea jest taka, że ktoś będzie szczęśliwy lub smutny ze związku.