search
Zaloguj
Witaj w serwisie Bajero.pl, w którym możesz zadawać pytania innym użytkownikom i ekspertom, dzielić się wiedzą z innymi i zdobywać wiedzę na liczne tematy. Serwis korzysta z plików cookies, aby dowiedzieć się więcej sprawdź politykę prywatności i regulamin. Jeśli widzisz nadużycie zaraportuj nam koniecznie wpis.
0 głosów
w Inne szkolne

2 odpowiedzi

0 głosów
Samotność to paradoksalne uczucie. Z jednej strony może czuć się ciężarem, od którego chce się uciec, az drugiej przytulnym miejscem, w którym odnajduje się spokój i samotność. Trudno powiedzieć, że samotność jest „szczęśliwa”, ale zawsze warto przeanalizować, co samotność ma do zaoferowania, aby zrozumieć, czy warto jej całkowicie unikać.
0 głosów
Samotność może powodować, że ludzie czują się odizolowani, ale nie musi to być coś złego. W rzeczywistości samotność może być katalizatorem nowego rodzaju szczęścia. . W jednym z badań osoby, które były bardziej samotne, zgłaszały większą satysfakcję z życia niż osoby, które nie zgłaszały uczucia samotności. Mieli również tendencję do odczuwania większej wdzięczności i miłości do otaczających ich osób. . Samotność może być nieprzyjemnym doświadczeniem, ale może też być pozytywnym. . Cóż, powiem, że badanie nie jest takie, na jakie wygląda.